Producent folii - Ergis.eu

Ergis to jeden z liderów folii typu stretch i poszczególnych jej odmian. Wyróżnia się nowoczesnym parkiem maszynowym, konkurencyjnymi cenami, mnogością produktów oraz ich wysoką jakością. Każdy klient może liczyć na kompleksową obsługę oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Ergis działa terminowo, dzięki czemu znajduje się w ścisłej czołówce europejskich producentów folii i laminatów, na tle których wyróżnia się innowacyjnością oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Producent folii
obrazek prezentujacy

Jak przebiega produkcja folii i laminatów?

Produkcja folii i laminatów odbywa się w nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Wszystkie produkty są wykonywane z wysokiej klasy surowców, a niektóre z nich są w części tworzone z materiałów pochodzących z recyklingu. Na uwagę zasługuje rozwinięty dział kontroli jakości, dzięki czemu użytkownicy folii i laminatów mogą mieć pewność, że te będą posiadać odpowiednie właściwości, wskazane wcześniej w kartach produktów. Potwierdzeniem tych słów jest rozwinięte laboratorium ELSA (Ergis Load Stability Academy).

Czym wyróżnia się producent folii PVC i laminatów do żywności Ergis?

Ergis to jeden z nielicznych producentów folii nano stretch. Jest znacznie cieńsza od tradycyjnej folii stretch, a mimo tego jest wytrzymała i bardzo elastyczna. Dzięki temu można znacznie zmniejszyć ilość zużywanego materiału transportowego. Folia PVC natomiast jest odporna na szkodliwe czynniki, dzięki czemu sprawdzi się przy izolowaniu różnych powierzchni, zakładaniu oczek wodnych i nie tylko. Produkcja za pomocą nowoczesnych maszyn umożliwia dopasowanie parametrów produktu końcowego do konkretnego zastosowania.

Dlaczego warto dokonywać zakupów opakowań i folii bezpośrednio u producenta?

Zakup u producenta ma wiele zalet. Przede wszystkim można mieć pewność otrzymania produktu oryginalnego, o określonych właściwościach. Ponadto można liczyć na konkurencyjną cenę ze względu na brak pośredników. Zabezpieczenie towaru w transporcie czy zapakowanie żywności to sytuacje, w których materiał do pakowania musi mieć określone właściwości - Ergis wykonuje testy w swoim laboratorium ELSA, a także wdraża rozwiązania u klientów, co przyczynia się do poprawy jakości i ochrony wyrobów.